ID: 4828collections 12visibility 139

Трёхкомнатная квартира в г. Вишневое, 80 м2

ул. Южная

1786050 грн.

$63000€53395

Описание

Этаж:

2

Этажность:

9

Общая площадь:

80 м2

Площадь кухни:

14 м2

Санузел:

смежный

Отопление:

централизованное

Ремонт:

евроремонт

Инфраструктура:

отделение банка, аптека, больница, детский сад, рынок, детская площадка, жд станция

Продається трикімнатна квартира, за адресою Київська обл., Києво-Святошинський р-н., м. Вишневе, вул. Південна.

Квартира знаходиться на другому поверсі дев'ятиповерхового чистого та затишного будинку, побудованого за "Білоцерківським проектом". 80/14 м2. Санвузол суміжний. Євроремонт. Централізоване опалення.

Квартира була придбана після будівельників, відразу проведено якісний капітальний ремонт із повною заміною існуючих та прокладенням нових коммунікацій (мідні електрокабелі, сталеві радіатори, труби водопостачання та каналізації). Має велику кількість електроточок, багатофункціональне освітлення, виділені лінії під електродуховку, бойлер та ін. Дуже вдале покриття стін - декоративна штукатурка, яка легко реставрується та за потреби миється, стелі фарбовані, підлога дерев'яна дошка та керамічна плитка, двері дерев'яні, вікна металопластикові.

Додаткові переваги квартири - просторі переплановані приміщення кухні (об'єднана з одним із балконів), ванної кімнати та гардеробної. Квартира під'єднана до пульту охорони, має датчики безпеки, коридор поверху відділено металевими дверима. Сусіди порядні люди, що живуть у цьому будинку з моменту його побудови.

Дуже розгалужена інфрастуктура, паркування під будинком.

Готова до заїзду.